Kurz Hovězí bez obav » Paleo snadno
Chutné recepty pro zdraví
Whole30, Paleo, Primal
přirozeně bez lepku a cukru

HOVĚZÍ BEZ OBAV

KURZ PALEO VAŘENÍ
01.10.2016   13:00 – 17:00

Máte rádi steaky,
ale doma se vám nějak nedaří?

Nevíte přesně,
jaký druh masa koupit?

Přijďte na kurz! Ukážeme si, že příprava šťavnatého hovězího je vlastně úplně jednoduchá a že ji zvládne naprosto každý. Důležité je ale vědět, jak vybrat ten správný kus masa a jaký pro něj zvolit postup. Vysvětlíme si, že ne všechno, co je označováno jako steakové maso, se na jejich přípravu opravdu hodí, a že je důležité znát některé finty, abyste pořídili opravdu ty nejlepší kousky.

Společně připravíme skvělé 4 chodové menu složené z těch nejlepších lahůdek a zakončené dekadentní sladkou tečkou. Ochutnáme i autentické víno, které je připravené „neinvazivními“, tradičními postupy, bez nadbytečných technologických zásahů a přidávaných látek. Všechna jídla připravíme v souladu s paleo zásadami – tedy z kvalitních surovin, bez lepku, přidaného cukru a mléčných výrobků.

Co společně ukuchtíme? 

  • Křehký roastbeef s majonézou z pečeného česneku
  • Pikantní aztéckou polévku
  • Šťavnatý hovězí steak s omáčkou ze zeleného pepře a pečenými batáty
  • Lahodnou čokoládovou panna cottu s kokosovou šlehačkou
Termín kurzu: Sobota 01.10.2016 odpoledne od 13:00 do 17:00
Místo konání: Kuchařská škola Presto (v prostorách ZŠ), Sládkova 2, Praha 7
Počet účastníků: 6 – 10 osob
Cena kurzu: 1.990 Kč za osobu

Kurzem vás provaří

lucieLucie Grusová

počátky nebyly o vaření zdravého jídla. Naopak. Ke kvalitní stravě jsem se musela “prokousat” hodně špatným jídlem. Následné zdravotní potíže a nadváha mě donutily podívat se na potraviny z nového úhlu. Začala jsem se v oblasti stravování vzdělávat. Váha po mnoha neúspěšných pokusech konečně rapidně klesla, zdravotní potíže zmizely. Není podstatné jakou „nálepku“ stravování dáte. Není to dieta, ale důležitá pravidla a doporučení. Podstatné je, jak na mé tělo jídlo působí, jestli mi energii a zdraví dává, nebo bere.

julie-lektorka-kurzuJulie Zákostelecká

Vážné zdravotní potíže mě nikdy nedoprovázely, nicméně trápily mě alergie a kožní problémy. Měla jsem studené ruce, mělký spánek. Ovládalo mě jídlo. Dnes je to pryč a já moc dobře vím, že to jediné, co mi pomohlo, byla změna stravování. Výživu jsem studovala a také řadu let testovala. Ve firmě na krabičkové diety, v poradně pro poruchy příjmu potravy a také na vlastním těle. Dnes mi dává největší smysl paleo. Tedy přirozené potraviny s minimem průmyslových zásahů a naopak s dostatkem živin, vitamínů, minerálů a enzymů.

Podmínky přihlášení:

  1. Rezervace místa na konkrétním termínu ideálně online přes tlačítko PŘIHLÁSIT NA KURZ nebo e-mailem na: lucie@paleosnadno.cz, obratem vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol pro platbu.
  2. Pokud neobdržíme vaši platbu do 3 pracovních dnů od poslání informací o platbě, musíme bohužel vaši rezervaci zrušit a uvolnit místo dalším zájemcům.
  3. Jakmile vaši platbu přijmeme, pošleme obratem potvrzení s účastí na kurzu.
  4. Pokud si vaši uhrazenou rezervaci rozmyslíte, dejte nám, prosím vědět nejdéle 7 dnů před konání kurzu. V opačném případě musíme strhnout 50% z uhrazené částky na pokrytí souvisejících nákladů.
  5. Vaše rezervace je samozřejmě přenosná, v případě vaší neúčasti můžete místo přenechat někomu, kdo se o paleo také zajímá.

Konzumace jídel proběhne až na závěr celého kurzu, proto přijďte sytí. Na druhou stranu ne moc, protože na vás čeká bohatá ochutnávka vámi připravených jídel. Určitě nezvládnete všechno sníst na místě, proto doporučujeme si s sebou přinést dostatečný počet krabiček, aby vaše kulinářské výtvory mohli ochutnat i vaši blízcí, anebo vy měli vyřešený základ jídla na další den.

PŘIHLÁSIT NA KURZ

Máte zájem o jiný kurz nebo termín? 

Nechte mi tu email a já vám dám vědět, jakmile upeču další kurzy

Top
Mautic is open source marketing automation