Ke každé objednávce nad 390 Kč získáte dárek (kalendář, notes nebo ebook) 🛍 Nakupit a vybrat dárek
Chutné recepty pro zdraví
Low carb, Whole30, Paleo, Primal
přirozeně bez lepku a cukru

PaleoSnadno slaví 5. narozeniny

Bez vás a vaší podpory by to ale nikdy nebylo.
Moc děkuju!
Pojďme výročí společně oslavit 15% slevou na všechny mé kuchařky.
kód: NAROZENINY

Dárek pro milovníky papíru i elektronických kuchařek

Téměř 400 šťavnatých receptů v 5 elektronických knihách nebo 656 stran tištěné Voňavé kuchařky

5-e-kucharek-horizontal-covers-mocqup

5 e-kuchařek pro léto, zimu, pomalý hrnec, Vánoce a Voňavá kuchařka

Recepty ze sezónních surovin bez lepku a přidaného cukru pro celý rok za výhodnou cenu. Plus jako bonus zdarma dobroty z pomalého hrnce a pohoštění pro Vánoce a Silvestr.
Čeká na vás přes 1460 stran s 388 šťavnatými recepty.

15% sleva s kódem: NAROZENINY
platí do 15.10.2018

Dáváte přednost papíru?
Zkuste Voňavou kuchařku

Všechny recepty jsou přirozeně bezlepkové a odpovídají primal stravovacímu stylu. Recepty jsou psány dostatečně podrobně, aby se nikdo neztratil a zvládl je i začátečník. U každého najdete kalorické hodnoty a obsah makroživin.

15% sleva s kódem: NAROZENINY
platí do 15.10.2018

Přesně před 5 lety vznikl web PaleoSnadno. Společně jsme z něj postupně vytvořili místo plné inspirace, s několika stovkami receptů, e-kuchařkami, kalendářem, tištěnou kuchařkou, mobilní aplikací a nově i video recepty.

Záměrně píšu společně. Protože bez vás, vaší podpory, milých zpráv a toho, že podle mě vaříte a chutná vám, by tohle nikdy nebylo. Jste mým hnacím motorem, mou inspirací a já vám za to moc děkuju 🙏🏻

Pojďme výročí oslavit 15% slevou na všechny mé kuchařky (kód NAROZENINY) a také mega slevou na aplikaci PaleoSnadno. Ať chutná ❤️

Kdo kuchařky připravil?

Jsem Lucie a vaření jídla mě provází od dětství, bavilo mě už jako malou holku. Mé počátky ale nebyly o vaření zdravého jídla. Naopak. Ke kvalitní stravě jsem se musela prokousat hodně špatným jídlem. Následné zdravotní potíže a nadváha mě donutily podívat se na potraviny z nového úhlu. Začala jsem se v oblasti stravování vzdělávat. Zjišťovat, jaký dopad na mé tělo mají jednotlivé suroviny, objevila jsem nový svět vaření. Váha začala po mnoha neúspěšných pokusech výrazně klesat, zdravotní potíže zmizely. Dnes vím, že strava bez lepku, Paleo nebo Primal je pro mě správnou cestou. Není podstatné jakou „nálepku“ stravování dáte. Není to dieta, ale důležitá pravidla a doporučení. Podstatné je, jak na mé tělo jídlo působí, jestli mi energii a zdraví dává, nebo bere.

Top
0